Deprecated: Non-static method Util::joinPaths() should not be called statically in /home/users/context/public_html/lib/FhtmProcessor.class.inc on line 47

Deprecated: Non-static method Util::joinPaths() should not be called statically in /home/users/context/public_html/lib/FhtmProcessor.class.inc on line 122
Szkoła języka angielskiego - Hunk & Richman - *
Hunk & Richman w Nowym Sączu

Porozmawiajmy
na Gadu-Gadu

  • Sekretariat
  • Daria Bogacz
  • Joanna Loesch
  • Ryszard Gałęziowski
Film: HUNK & RICHMAN na targach zajęć pozaszkolnych w galerii Sandecja

Witamy!

Każdy z nas ma w życiu pasję. To ona motywuje do działań, daje radość i satysfakcję, i nie pozwala się znudzić. Poznawanie języka angielskiego i radość z dzielenia się nim z innymi to pasja, która stała się naszym zawodem. Zdajemy sobie sprawę z tego, jak trudne jest opanowanie języka obcego, dlatego wykorzystujemy naszą pasję pomagając Tobie, czerpać z języka angielskiego to, czego potrzebujesz lub co Cię interesuje.

Nawet długotrwały i żmudny proces, jakim jest przyswajanie języka obcego, może być zajęciem radosnym i ekscytującym, które sprawi, że każdy – i mały i duży – będzie z uśmiechem i niecierpliwością czekał na kolejne zajęcia! Jesteśmy tu po to, by umożliwić Ci trudną, ale bezpieczną podróż z angielskim w nieznane. Zarówno my, jak i nasi lektorzy, specjalizujemy się w tym, co najlepiej potrafimy i najbardziej lubimy. Dlatego chętnie pomożemy, wytłumaczymy i dodamy otuchy. Nasze przygotowanie do zajęć, to czas wypełniony poszukiwaniem tego, co dla Ciebie ciekawe, nowe i niezwykłe, a uśmiech na naszych twarzach to nie zabieg marketingowy, lecz autentyczna sympatia i radość ze spotkania z Tobą.

Już dziś zapraszamy na wirtualną wędrówkę po naszej szkole. Najlepiej jednak zawitaj u nas osobiście i zacznij dzielić z nami naszą pasję!


założyciele szkoły

Daria Bogacz
Leszek Pajda